Explore
NFTs
Elections
Login
Sign up
neisti
14 Followers
14 Following
wolna dusza, wolna forma, wolno wszystko
Blog
Comments
Replies
Connections
Wallet
@neisti
0
over 1 year ago
polish
odmienne stany świadomości #2
nie jestem przekonana, czy to dobry pomysł, ale kontynuuje serie "odmienne stany świadomości". Dziś na tapet wzięta została k e t a m i n a
@neisti
0
over 1 year ago
pl-blog
Odmienne stany świadomości #1
Bez zbędnych wstępów, do rzeczy: wpadłam na pomysł, żeby napisać serię tekstów w odmiennych stanach świadomości które będą analizowały temat
@neisti
0
about 2 years ago
polish
Better finished than perfect czyli o zasadzie pareto w kontekście perfekcjonizmu
better finished than perfect czyli "jak zasada pareto ma się do (problemu) perfekcjonizmu"? będzie predmiotem dzisiejszych rozważań. Autork
@neisti
0
about 2 years ago
Ecency
O świadomości w trudnych momentach
-Sebastianek, otwórz mi drzwi proszę Cię - zawodzi Pani na łóżku po mojej lewicy. -cichutko, już śpimy - staram się ją uspokoić. Niestety, u
@neisti
0
about 2 years ago
polish
Marketing, moda, sztuczne potrzeby, towary luksusowe i człowiek w tym
„lans” - słyszeli takie hasło? Teraz, proszę, wypisujemy wszystkie skojarzenia. Szpan, chwalenie się, flex. To być może parcie na szkło, a m
@neisti
0
over 3 years ago
polish
o świętej żeńskości, sile w delikatności i fraktalu implozyjnym
Ósmy dzień marca - dzień kobiet jest właśnie dziś. Opowiem zatem (ile zdąże - szczęśliwie mam te kilka wolnych godzin z rana, ale ile kobie
@neisti
0
over 3 years ago
staysober
Kontynuacja o trzeźwości wywodu najwyraźniej koniecznego czyli wycieczki w poszukiwaniu prawdy
Witam szanowne gremium. Długi tytuł, prawda? O wycieczkach w poszukiwaniu prawdy będzie rzecz. Pierwsza część wywodu o trzeźwości traktowa
@neisti
0
over 3 years ago
pl-blog
o wolnej formie, wolności, wolnej woli I TE PE
Cześć kimkolwiek jesteś, człowieku Istoto, persono, osobo? Coś słyszałam, że tego typu zwroty to niejako umniejszanie potencjału danego czło
@neisti
0
over 3 years ago
pl-refleksje
o trzeźwości wywód niełatwy ale być moze konieczny
Odważny tytuł, bo i odważnie autorka staje w prawdzie, choć istnieje szansa, że to tylko jedna perspektywa moja osoby która uciekała przed s
@neisti
0
over 3 years ago
pl-blog
o tym, że coś się kończy
no, co się kończy? Kończy się era photobloga, który do tej pory był moim ulubionym miejscem w sieci. Przymierzam się zatem do przeniesienia
@neisti
0
over 3 years ago
pl-blog
Rok 2022
Słowa są nieco ograniczające, ale spróbujmy Wyrażać się można na sposobów sto jeden. Mogę opowiedzieć te historie tańcem i zrzucić z siebie
@neisti
0
over 3 years ago
pl-blog
Szwajcarskie przeloty
Chciałabym Chciałabyś, naprawdę? Przejść do codzienności, znaleźć sobie pracę, legalną, porządną robotę. Opowiadać sobie "co tam?" grając w
@neisti
0
over 3 years ago
wolna-forma
o wyrażaniu SIĘ
W ramach akcji "ogarnąć chaos" od jakiegoś czasu pilnuję siebie aby odhaczyć codziennie: medytację, naukę niemieckiego, wysiłek oraz właśnie
@neisti
0
over 3 years ago
pl-blog
o odwadze
"Wziąć odpowiedzialność za siebie" Mocne hasło, co? Wypisujemy teraz proszę bardzo - wszystkie skojarzenia z tym hasłem: Nie uciekanie Odwa
@neisti
0
over 3 years ago
pl-blog
o tym co tu się dzieje
Człowiek bezdomny zawiatał do Szwajcarii. !( Ale po k
Menu
Explore
NFTs
Elections
About
Principles
How-To Guides
Updates
Promos and Discounts
Supporters
Team
Swap HON
Terms of Service