RE: Anglia umiera kilkunastu policjantow nie jest w stanie obezwadnic imigranta

avatar

You are viewing a single comment's thread:

W Polsce to mamy bardziej agresywnych ochroniarzy, niż oni policjantów...



0
0
0.000
0 comments