RE: Dziennik #238/2025 - kuracjusz

avatar

You are viewing a single comment's thread:

Ja brałem leki, których nie powinienem, bo od lat byłem zdrowy. Na swoim i dziecka przykładzie się przekonałem, że są różni lekarze i różnie podchodzą do leczenia. Po prostu ufam tym, którzy są bardziej sympatyczni i wyglądają bardziej profesjonalnie. Nie jesteś sama, więc dasz radę :)



0
0
0.000
0 comments