Czy bóstwo istnieje | Koścista Łypa
uwielbiam taki bełkot. Koścista Łypa dał ten film na niepubliczny.
Ale ma jeszcze masę publicznych :D
Fragment od około 14:00 gdzie mowa o moralności i kłamstwach dedykuję dla K.A.S. ;)
Filmy bez cenzury jak na SafeSpaceTube:
steemit - https://steemit.com/@carrioner
DTube -
DLive - https://www.dlive.io/#/user/carrioner
Chcesz wspierać moją twórczość?
Patronite:
https://patronite.pl/carrioner
Koszulki:
https://carrioner.teetres.com
Jak masz za dużo kasy PayPal:
https://streamlabs.com/carrionershow
A tu nie tylko PayPal:
https://tipanddonation.com/carrioner
Aktualny adres Bitcoin:
174zjk9sSaxroAYYZyBsX6egPpLTtnt5kM
Socjale czy jakoś tak:
http://www.twitch.tv/Carrioner
https://www.minds.com/Carrioner
http://twitter.com/HDCarrioner
http://www.facebook.com/Carrioner
Moi patroni:
EddY GhosT, Grzegorz Szczerba, QdiPSX, Jebacz Leśny, NumeroDrugo, Tomek Kozłowski, Bartheek, Żywy, Wujaszek Mateusz, LittleFoxy94, Hubert Raciborski, Aga, Klaudiusz S, elvis3479955, crusader, iMarcel, zabieganyjestem, Viper, Leszard, Akkiro
▶️ DTube
▶️ IPFS
I just upvoted You! (Reply "STOP" to stop automatic upvotes)
Może nie do końca się zgadzam, ale i tak lubię oglądać twoje filmiki. ;)
z czym sie niby nie zgadzasz
Z tym że boga nie ma. Według mnie wiara powinna być kwestią indywidualną i nie powinno się obrażać ludzi za to że wierzą lub nie.
Popieram @kwiatek ! Uważam że Bóg istnieje. Problemem są instytucje religijne, które krzywią umysły.
Nowy na d.tube, pałkerson zostawiony. Oby ta platforma miała chociaż 20% użytkowników co sru tub. ;)
Myślę, że jak youtube będzie szedł dalej swoją polityką to będzie tylko kwestia czasu ;)
Myślę, że jak youtube będzie szedł dalej swoją polityką to będzie tylko kwestia czasu ;)
Oj, będzie i więcej! :) Dla YT już nie ma ratunku.
Xayoo to muj buk lul 1
Przychodzi Bóg do lekarza, a lekarza też nie ma.
dobre
Trafione w punkt!
już słyszałem na twitchu u Carrionera ale i tak bawi
Na pewno był ministrantem, sądząc po jego wyrazie twarzy. Cóż, niektórzy ludzie lubią klamki od zachrystii :D
Ale wgl ta cała indoktrynacja religii w Polsce jest idiotyczna. Gdzieś w 2 klasie podstawówki już mamy kochaną religię, jak nie wcześniej (mówię o swoim przykładzie). No spoko całkiem fajne bo niby historyjki, wolno sobie było spać na lekcjach. Ale....
Po co tak wcześnie przymuszać ucznia/dziecko do wiary w jakieś religie?
Moim zdaniem, tak gdzieś przy pełnoletności (nie tylko na dowodzie, ale też psychiczna pełnoletność) dopiero jakoś rozmawiać bardziej o religii. By człowiek miał obiektywne lustro na obie strony. Wtedy to ma sens.
Tyle ode mnie, dzięki.
P.S. nie zapomnijcie dać pałkersona dla @carrioner :)
Oścista cipa to ma racje w sumie bo te zorze polarne i zachody słońca to w sumie ładne są więc pewnie to bóg.
"Po co tak wcześnie przymuszać ucznia/dziecko do wiary w jakieś religie?" Nie powinno się nikogo przymuszać do wiary. A to że religia jest w podstawówce to nasze kochane państwo sobie wymyśliło ponieważ wtedy nikt nie ma wyrobionego spojrzenia na świat. Coś jak pranie mózgu.
Mój 5 letni brat ma religie w przedszkolu a kiedy z niej wraca to się boi i mówi, że nie chce umierać ://
"Po co tak wcześnie przymuszać ucznia/dziecko do wiary w jakieś religie?" bo młody mózg bardzo dobrze przyswaja wszelkiego rodzaju bełkot, o którym później ciężko zapomnieć.
Oścista Ryba = Koścista Łypa. Odnotowane, przekażę Krystynie :)
Kocham twoje filmy <3
Stare ale jare :) Ten wstęp był najlepszy i ten złowieszczy uśmieszek na początku.
Trzymaj ode mnie pałkersona :)
Siemanko! Nowy DTuber!! Zajrzyjcie do mnie. Jestem w trakcie sklejania kolejnego video. W przyszłości vlogi itp. Muszę się przeprowadzić we własny kat aby tworzyć.
super
Końcówka z domestos'em jak zwykle świetna. A cały materiał rozbraja humorem. Można oglądać wiele razy i się nie znudzi.
mig mig
Jak zawsze miło oglądnąć kolejny odcinek, chodź stary. ^^
Niech wierzy sobie kto chce ale niech nie narzuca innym swojej wiary. Tak jak to się dzieje teraz na zachodzie Europy. Mimo tego że sam nie wierze to nie lubię gdy ktoś mówi na głos i się tym chwali "Oho... jestem gimboateistą, boga nie ma"
Mimo wszystko zgodnie z zakładem Pascala wierząc nic nie tracimy, zaś nie wierząc skazujemy się na potencjalne wieczne potępienie.
cześć carrioner mam pytanie. chciałem zacząć wpuszczać moje nagrywki na dtube i jak skończyło mi się uploadowanie filmu to wyskoczyła mi ta informacja. (Keep this page open on your browser for seeding the video) czy mógłbyś mi wytłumaczyć o co w tym chodzi bo nie do końca rozumiem
i jeszcze jedna sprawa, że ten film po wpisaniu na dtube się nie wyświetla. Pytam się bo jest to nowa dla mnie platforma i jej nie rozumiem do końca
Dlaczego masz podobne profilowe do Jjay'a Joker'a? xD
Kurwa ja nie wiedziałem że można mieć tak głęboko głowe w dupie (Kappa)
Widać ze PS4 się przydaje chociaż jako podkładka pod myszkę. Pc masterrace vs konsole 0:1.
Co do filmu to zgadzam się z Tobą w 100%. Mogę nie wyp.ierdalać ?:)
Film trwa 27 minut, a już po pierwszej minucie płakałem ze śmiechu! Ten początek był w chuj kozacki, szanuję i upvote leci jak zawsze! :)
Cherry picking, typical wierzący. ;)
Czekam na materiał w którym wypowiesz się na temat atakowania przez kościół i nie tylko gier komputerowych.
haha zrównany typo po ziemi :D
Mam w dupie czy się komuś to podoba czy nie wierze w Boga i tyle...
ZAORANE xDDD
@carrioner
Mam prośbę dał byś radę zrobić jakis poradnik na temat steemit by mniej więcej wszystko wytłumaczyć co jak i dlaczego? :p widzę że już na tym trochę czasu siedzisz a było by to pomocne dla nowych ludzi w szczególności z Polski.. :P
WPADAJ DO MNIE :)
UPVOTE 100‰ LECI :P
POZDRO
i ten słodki uśmiech w 0:28 xD
Szczerze mówiąc Carrioner to oglądam Cię tylko dla rozrywki, ponieważ to w jaki sposób prowadzisz kanał jest dla mnie zabawne, oczywiście w pozytywnym sensie. Rób dalej to co robisz, jesteś w tym dobry!
Carrio,będzie CMKW na dzień kobiet?Pamiętam,że był to jeden z moich ulubionych na Safe Space Tube :)
Jeśli takie coś nie powstaje z niczego to z czego powstał by bóg jak tak patrzeć to nic by nie miało sensu
A chuj już carrioner to wytłumaczył za bardzo się rozpędziłem
bóg idzie sobie do fryzjera,a fryzjera też nie ma
:D