Czy bóstwo istnieje | Koścista Łypa

avatar
(Edited)


uwielbiam taki bełkot. Koścista Łypa dał ten film na niepubliczny.
Ale ma jeszcze masę publicznych :D
Fragment od około 14:00 gdzie mowa o moralności i kłamstwach dedykuję dla K.A.S. ;)


Filmy bez cenzury jak na SafeSpaceTube:

steemit - https://steemit.com/@carrioner
DTube -


DLive - https://www.dlive.io/#/user/carrioner


Chcesz wspierać moją twórczość?

Patronite:
https://patronite.pl/carrioner
Koszulki:
https://carrioner.teetres.com
Jak masz za dużo kasy PayPal:
https://streamlabs.com/carrionershow
A tu nie tylko PayPal:
https://tipanddonation.com/carrioner

Aktualny adres Bitcoin:
174zjk9sSaxroAYYZyBsX6egPpLTtnt5kM


Socjale czy jakoś tak:
http://www.twitch.tv/Carrioner
https://www.minds.com/Carrioner
http://twitter.com/HDCarrioner
http://www.facebook.com/Carrioner

Moi patroni:
EddY GhosT, Grzegorz Szczerba, QdiPSX, Jebacz Leśny, NumeroDrugo, Tomek Kozłowski, Bartheek, Żywy, Wujaszek Mateusz, LittleFoxy94, Hubert Raciborski, Aga, Klaudiusz S, elvis3479955, crusader, iMarcel, zabieganyjestem, Viper, Leszard, Akkiro


▶️ DTube
▶️ IPFS


0
0
0.000
47 comments
avatar

I just upvoted You! (Reply "STOP" to stop automatic upvotes)

0
0
0.000
avatar

Może nie do końca się zgadzam, ale i tak lubię oglądać twoje filmiki. ;)

0
0
0.000
avatar

z czym sie niby nie zgadzasz

0
0
0.000
avatar

Z tym że boga nie ma. Według mnie wiara powinna być kwestią indywidualną i nie powinno się obrażać ludzi za to że wierzą lub nie.

0
0
0.000
avatar

Popieram @kwiatek ! Uważam że Bóg istnieje. Problemem są instytucje religijne, które krzywią umysły.

0
0
0.000
avatar

Nowy na d.tube, pałkerson zostawiony. Oby ta platforma miała chociaż 20% użytkowników co sru tub. ;)

0
0
0.000
avatar

Myślę, że jak youtube będzie szedł dalej swoją polityką to będzie tylko kwestia czasu ;)

0
0
0.000
avatar

Myślę, że jak youtube będzie szedł dalej swoją polityką to będzie tylko kwestia czasu ;)

0
0
0.000
avatar

Oj, będzie i więcej! :) Dla YT już nie ma ratunku.

0
0
0.000
avatar

Przychodzi Bóg do lekarza, a lekarza też nie ma.

0
0
0.000
avatar

już słyszałem na twitchu u Carrionera ale i tak bawi

0
0
0.000
avatar

Na pewno był ministrantem, sądząc po jego wyrazie twarzy. Cóż, niektórzy ludzie lubią klamki od zachrystii :D

0
0
0.000
avatar

Ale wgl ta cała indoktrynacja religii w Polsce jest idiotyczna. Gdzieś w 2 klasie podstawówki już mamy kochaną religię, jak nie wcześniej (mówię o swoim przykładzie). No spoko całkiem fajne bo niby historyjki, wolno sobie było spać na lekcjach. Ale....
Po co tak wcześnie przymuszać ucznia/dziecko do wiary w jakieś religie?
Moim zdaniem, tak gdzieś przy pełnoletności (nie tylko na dowodzie, ale też psychiczna pełnoletność) dopiero jakoś rozmawiać bardziej o religii. By człowiek miał obiektywne lustro na obie strony. Wtedy to ma sens.
Tyle ode mnie, dzięki.

P.S. nie zapomnijcie dać pałkersona dla @carrioner :)

0
0
0.000
avatar

Oścista cipa to ma racje w sumie bo te zorze polarne i zachody słońca to w sumie ładne są więc pewnie to bóg.

0
0
0.000
avatar

"Po co tak wcześnie przymuszać ucznia/dziecko do wiary w jakieś religie?" Nie powinno się nikogo przymuszać do wiary. A to że religia jest w podstawówce to nasze kochane państwo sobie wymyśliło ponieważ wtedy nikt nie ma wyrobionego spojrzenia na świat. Coś jak pranie mózgu.

0
0
0.000
avatar

Mój 5 letni brat ma religie w przedszkolu a kiedy z niej wraca to się boi i mówi, że nie chce umierać ://

0
0
0.000
avatar

"Po co tak wcześnie przymuszać ucznia/dziecko do wiary w jakieś religie?" bo młody mózg bardzo dobrze przyswaja wszelkiego rodzaju bełkot, o którym później ciężko zapomnieć.

0
0
0.000
avatar

Oścista Ryba = Koścista Łypa. Odnotowane, przekażę Krystynie :)

0
0
0.000
avatar

Kocham twoje filmy <3

0
0
0.000
avatar

Stare ale jare :) Ten wstęp był najlepszy i ten złowieszczy uśmieszek na początku.
Trzymaj ode mnie pałkersona :)

0
0
0.000
avatar

Siemanko! Nowy DTuber!! Zajrzyjcie do mnie. Jestem w trakcie sklejania kolejnego video. W przyszłości vlogi itp. Muszę się przeprowadzić we własny kat aby tworzyć.

0
0
0.000
avatar

Końcówka z domestos'em jak zwykle świetna. A cały materiał rozbraja humorem. Można oglądać wiele razy i się nie znudzi.

0
0
0.000
avatar

Jak zawsze miło oglądnąć kolejny odcinek, chodź stary. ^^

0
0
0.000
avatar

Niech wierzy sobie kto chce ale niech nie narzuca innym swojej wiary. Tak jak to się dzieje teraz na zachodzie Europy. Mimo tego że sam nie wierze to nie lubię gdy ktoś mówi na głos i się tym chwali "Oho... jestem gimboateistą, boga nie ma"

0
0
0.000
avatar

Mimo wszystko zgodnie z zakładem Pascala wierząc nic nie tracimy, zaś nie wierząc skazujemy się na potencjalne wieczne potępienie.

0
0
0.000
avatar

cześć carrioner mam pytanie. chciałem zacząć wpuszczać moje nagrywki na dtube i jak skończyło mi się uploadowanie filmu to wyskoczyła mi ta informacja. (Keep this page open on your browser for seeding the video) czy mógłbyś mi wytłumaczyć o co w tym chodzi bo nie do końca rozumiem

0
0
0.000
avatar

i jeszcze jedna sprawa, że ten film po wpisaniu na dtube się nie wyświetla. Pytam się bo jest to nowa dla mnie platforma i jej nie rozumiem do końca

0
0
0.000
avatar

Dlaczego masz podobne profilowe do Jjay'a Joker'a? xD

0
0
0.000
avatar

Kurwa ja nie wiedziałem że można mieć tak głęboko głowe w dupie (Kappa)

0
0
0.000
avatar

Widać ze PS4 się przydaje chociaż jako podkładka pod myszkę. Pc masterrace vs konsole 0:1.
Co do filmu to zgadzam się z Tobą w 100%. Mogę nie wyp.ierdalać ?:)

0
0
0.000
avatar

Film trwa 27 minut, a już po pierwszej minucie płakałem ze śmiechu! Ten początek był w chuj kozacki, szanuję i upvote leci jak zawsze! :)

0
0
0.000
avatar

Cherry picking, typical wierzący. ;)

0
0
0.000
avatar

Czekam na materiał w którym wypowiesz się na temat atakowania przez kościół i nie tylko gier komputerowych.

0
0
0.000
avatar

haha zrównany typo po ziemi :D

0
0
0.000
avatar

Mam w dupie czy się komuś to podoba czy nie wierze w Boga i tyle...

0
0
0.000
avatar

@carrioner
Mam prośbę dał byś radę zrobić jakis poradnik na temat steemit by mniej więcej wszystko wytłumaczyć co jak i dlaczego? :p widzę że już na tym trochę czasu siedzisz a było by to pomocne dla nowych ludzi w szczególności z Polski.. :P
WPADAJ DO MNIE :)
UPVOTE 100‰ LECI :P
POZDRO

0
0
0.000
avatar

i ten słodki uśmiech w 0:28 xD
Szczerze mówiąc Carrioner to oglądam Cię tylko dla rozrywki, ponieważ to w jaki sposób prowadzisz kanał jest dla mnie zabawne, oczywiście w pozytywnym sensie. Rób dalej to co robisz, jesteś w tym dobry!

0
0
0.000
avatar

Carrio,będzie CMKW na dzień kobiet?Pamiętam,że był to jeden z moich ulubionych na Safe Space Tube :)

0
0
0.000
avatar

Jeśli takie coś nie powstaje z niczego to z czego powstał by bóg jak tak patrzeć to nic by nie miało sensu

0
0
0.000
avatar

A chuj już carrioner to wytłumaczył za bardzo się rozpędziłem

0
0
0.000
avatar

bóg idzie sobie do fryzjera,a fryzjera też nie ma
:D

0
0
0.000