Metal Gear Survive: Hipokryzja Graczy i YouTuberów odnośnie płatnego SAVE SLOTA

avatar
(Edited)


YouTuberzy i ich hipokryzja. Problem z płatnym save slotem, ale to że gra jest ZAWSZE ONLINE...
Byle wyświetlenia i hajs z YouTube się zgadzały.


Filmy bez cenzury jak na SafeSpaceTube:

steemit - https://steemit.com/@carrioner
DTube -


DLive - https://www.dlive.io/#/user/carrioner


Chcesz wspierać moją twórczość?

Patronite:
https://patronite.pl/carrioner
Koszulki:
https://carrioner.teetres.com
Jak masz za dużo kasy PayPal:
https://streamlabs.com/carrionershow
A tu nie tylko PayPal:
https://tipanddonation.com/carrioner

Aktualny adres Bitcoin:
174zjk9sSaxroAYYZyBsX6egPpLTtnt5kM


Socjale czy jakoś tak:
http://www.twitch.tv/Carrioner
https://www.minds.com/Carrioner
http://twitter.com/HDCarrioner
http://www.facebook.com/Carrioner

Moi patroni:
EddY GhosT, Grzegorz Szczerba, QdiPSX, Jebacz Leśny, NumeroDrugo, Tomek Kozłowski, Bartheek, Żywy, Wujaszek Mateusz, LittleFoxy94, Hubert Raciborski, Aga, Klaudiusz S, elvis3479955, crusader, iMarcel, zabieganyjestem, Viper, Leszard, Akkiro


▶️ DTube
▶️ IPFS


0
0
0.000
50 comments
avatar

Ja mam w chuju tę grę. Jedyne co mnie wkurwia to że podpina się jakieś strzelanie do zombi pod serię Metal Gear którą bardzo lubię.

0
0
0.000
avatar

Nie znam się na grach ale masz fajna ekspresję :) nie dało się wyłączyć ;)

0
0
0.000
avatar

Ja tam nigdy nie kupiłem gry na premierę (o preorderze nie mówiąc), z DLC kupuje tylko te duże fabularne ale i to rzadko a jak zobaczę pay2win to gra wypierdala z dysku o ile jakimś dziwnym trafem zjełopie i nie ominę szerokim łukiem.

0
0
0.000
avatar

coraz gorzej jest z tymi grami, z gier na androida przenosili mikropłatności do gier pc i konsolowych i robią burdel tylko

0
0
0.000
avatar

Tak jest na przykład z "Drewutnią Simulator"... to znaczy z "Fortnite". Na początku fajnie się w to grało, ale potem wszystko musieli wszystko pochrzanić. Gra zmusza do ciągłego grania i klikania aby wylevelować postać.

0
0
0.000
avatar

Ludzie zawsze mieli i będą mieć problem z mikropłatnościami i tyle .

0
0
0.000
avatar

Dokładnie. Trzeba pomyśleć nad zakupem gry, popatrzeć czy to gra dla ciebie, a nie na ślepo kupywać a potem żałować.

0
0
0.000
avatar
(Edited)

nie wiem dlaczego mnie to bawi, jak widzę gdy Carrioner powstrzymuje się od przekleństw. "wyj..... jajca" pasują tu idealnie , do tego można z biegu wskazać kilkanaście miejsc, gdzie soczyste "ku...." miałyby gwarantowany udział ;)
edytowałem bo zapomniałem się że tu jest tag polish

0
0
0.000
avatar

I just upvoted You! (Reply "STOP" to stop automatic upvotes)

0
0
0.000
avatar

Ludzie to idioci i tyle.Nie prędko się to zmieni,ale filmy takie jak Twój mogą w tym pomóc.Pałkerson w górę :)

0
0
0.000
avatar

No i to są mądre słowa. No ale nie bo: "mamaaaa weś mu coś powiec bo on mnie obrasza!"

0
0
0.000
avatar

Bardzo dobrze powiedziane. Prosty przykład: artysta wrzuca swoje single na YT regularnie przed premierą płyty oraz po premierze płyty, żeby ją wypromować, dodatkowo po premierze wrzuca wszystkie kawałki z płyty do odsłuchu za free (ewentualnie za obejrzenie reklamy na YT). Dopiero po przesłuchaniu singla czy odsłuchaniu płyty, kiedy uznasz że Ci się podoba idziesz do empiku czy wchodzisz na neta i kupujesz płytę. W ten sposób doceniasz jego pracę, podoba Ci się jego muzyka, chcesz mieć w swojej kolekcji jego krążek itp - nie musisz tego robić, możesz sobie dalej słuchać na YT z reklamą (albo wrzucić AdBlocka i mieć to w dupie).
Carrio bardzo dobrze mówi - to nie wydawcy są temu winni, gdyby ludzie tego nie kupowali w ciemno to by tego nie robili. Wydawca chce zarobić, a Ty chcesz pograć w dobrą grę. Jak gra jest słaba to jej po prostu nie kupuj.

0
0
0.000
avatar

Co racja to racja, że kupują w ciemno i potem wielki płacz, że wydał ponad 150 zeta.

0
0
0.000
avatar

Dlaczego mam steem power około 0.75 VP 100% a mój upvote jest wart 0.003?

0
0
0.000
avatar

Tak to już działa,pewnie nie da się tego wytłumaczyć :)

0
0
0.000
avatar

steem power decyduje o tym ile jest wart twój głos, a im więcej głosujesz, tym bardziej twój głos (vote power) się rozwadnia. 1 oddany głos 100% regeneruje redukuje vote power o jakieś 2% i to się regeneruje w około 2,5h czyli jak oddasz w ciągu dnia 10 głosów 100%, to po 24h twój vote power znowu będzie zregenerowany na 100%

0
0
0.000
avatar

Jeżeli gra jest darmowa to ok mikroplatnosci ale jak kupuje grę w sklepie za nie małe pieniążki i widzę te mikroplatnosci to porażka

0
0
0.000
avatar

Dokładnie tak jak mówisz! :)

0
0
0.000
avatar

Jak jest hype w mediach na tytuł to ludzie lecą jak muchy do gówna. Nie patrzą, nie czytają nie myślą. Chcesz, kupujesz dodatki i bawisz sie w P2W. Nie to papa.

0
0
0.000
avatar

Diablo III na PC dalej wymaga bycia zalogowanym online, wcale tego nie zmienili. Na konsolach zdaje się od razu nie było tego przymusu.

0
0
0.000
avatar

Typowi fanboje. Nie dbają o produkt, a o markę. Metal Gear Survive nie jest w tym wypadku wyjątkiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

0
0
0.000
avatar
(Edited)

Biedni ci gamingowi YouTuberzy, niczym minister Jarek Gowin tuż przed wypłatą. Nie stać ich na kupno sejwu, który kosztuje około 3 paczki papierosów. Chylę się nad ich losem.

Zarabiają taki hajs, kupują nowe gry kilka razy w miesiącu... WRÓĆ! Ci więksi dostają gry za darmo, tak zwane "promki", zapomniałem o tym [imbecyl], bo sami nie kupią. Chyba, że ukrócili ten proceder.

0
0
0.000
avatar

Gry już są robione głównie dla pieniędzy.

0
0
0.000
avatar

Authenticity BOT!
Great job! We found more similar posts, but your post is the 1st one posted.

GrumpyCat / https://steewit.com/@grumpycat
can give you a downvote because of the copies!
Defend yourself! / https://steewit.com/delegation/@erodedthoughts/defend-yourself-against-grumpycat

0
0
0.000
avatar

Do not follow these links! If you have, reset your keys. Therosepatch was a victim of phishing. She has changed her keys but is struggling to get the comments edited.

0
0
0.000
avatar

Święte słowa! Ale spierdoliny i tak nie wytrzymają i będą kupować kurwa preordery na 5 lat wcześniej.

0
0
0.000
avatar

Wgl Karioner odnośnie d.tube jeżeli chodzi o filimki "dla siebie" jeżeli ktoś chciałby wrzucać tutaj filmiki które nie koniecznie muszą być jakoś mega quality i mieć milion viewsów to d/tube się nadaje czy lepiej zostać na YT ?

0
0
0.000
avatar

Na YouTube byłeś dobry, ale tu jesteś o wiele lepszy. Pozdrawiam.

0
0
0.000
avatar

dokladnie, narzekaja na slot za 10 dolarow, a potem sie czyta statystyki i okazuje sie ze 99% zarobkow deweloperow to mikropłatności ;) fuck logic

0
0
0.000
avatar

Dziwnie się ciebie ogląda. Ogólnie dziwnie się ogląda filmy na Dtubie. Nikt nie prosi o lajki. O subskrypcje. Jakoś tak mnie do tego twutube przyzwyczail że filmu tu wydają się jakby bez zakończenia. :)

0
0
0.000
avatar

A najgorsze, że przez takie osoby cierpi reszta, bo doprowadzą do zmiany rynku na gry online z mikropłatnościami. Coraz ciężej jest o jakąś dobrą produkcję.

0
0
0.000
avatar

A ludzie i tak będą płacić za niedopracowane tytuły bo przecież tyle czekali na tą grę. Dobrze, że nagłaśniasz ten problem i mam nadzieję, że więcej osób użyje mózgu i nie da sobie wcisnąć byle gówna i to jeszcze w kawałkach.

0
0
0.000
avatar

Tak jak ktos nizej pisal. Gry w tych czasach kosztuja tyle ze pierw warto sprawdzic daną grę zanim sie za nia zapłaci.

0
0
0.000
avatar

Oczywista oczywistość :))

0
0
0.000
avatar

Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu xD .

0
0
0.000
avatar

Siema carrioner, dzięki Tobie pojawiłem się tutaj :)

0
0
0.000