Metal Gear Survive: Hipokryzja Graczy i YouTuberów odnośnie płatnego SAVE SLOTA
YouTuberzy i ich hipokryzja. Problem z płatnym save slotem, ale to że gra jest ZAWSZE ONLINE...
Byle wyświetlenia i hajs z YouTube się zgadzały.
Filmy bez cenzury jak na SafeSpaceTube:
steemit - https://steemit.com/@carrioner
DTube -
DLive - https://www.dlive.io/#/user/carrioner
Chcesz wspierać moją twórczość?
Patronite:
https://patronite.pl/carrioner
Koszulki:
https://carrioner.teetres.com
Jak masz za dużo kasy PayPal:
https://streamlabs.com/carrionershow
A tu nie tylko PayPal:
https://tipanddonation.com/carrioner
Aktualny adres Bitcoin:
174zjk9sSaxroAYYZyBsX6egPpLTtnt5kM
Socjale czy jakoś tak:
http://www.twitch.tv/Carrioner
https://www.minds.com/Carrioner
http://twitter.com/HDCarrioner
http://www.facebook.com/Carrioner
Moi patroni:
EddY GhosT, Grzegorz Szczerba, QdiPSX, Jebacz Leśny, NumeroDrugo, Tomek Kozłowski, Bartheek, Żywy, Wujaszek Mateusz, LittleFoxy94, Hubert Raciborski, Aga, Klaudiusz S, elvis3479955, crusader, iMarcel, zabieganyjestem, Viper, Leszard, Akkiro
▶️ DTube
▶️ IPFS
Zajebista czapeczka.Propsuje.
Ja mam w chuju tę grę. Jedyne co mnie wkurwia to że podpina się jakieś strzelanie do zombi pod serię Metal Gear którą bardzo lubię.
Troszkę kultury.
Nie znam się na grach ale masz fajna ekspresję :) nie dało się wyłączyć ;)
Ja tam nigdy nie kupiłem gry na premierę (o preorderze nie mówiąc), z DLC kupuje tylko te duże fabularne ale i to rzadko a jak zobaczę pay2win to gra wypierdala z dysku o ile jakimś dziwnym trafem zjełopie i nie ominę szerokim łukiem.
coraz gorzej jest z tymi grami, z gier na androida przenosili mikropłatności do gier pc i konsolowych i robią burdel tylko
Tak jest na przykład z "Drewutnią Simulator"... to znaczy z "Fortnite". Na początku fajnie się w to grało, ale potem wszystko musieli wszystko pochrzanić. Gra zmusza do ciągłego grania i klikania aby wylevelować postać.
Ach te konazi
Ludzie zawsze mieli i będą mieć problem z mikropłatnościami i tyle .
Dokładnie. Trzeba pomyśleć nad zakupem gry, popatrzeć czy to gra dla ciebie, a nie na ślepo kupywać a potem żałować.
nie wiem dlaczego mnie to bawi, jak widzę gdy Carrioner powstrzymuje się od przekleństw. "wyj..... jajca" pasują tu idealnie , do tego można z biegu wskazać kilkanaście miejsc, gdzie soczyste "ku...." miałyby gwarantowany udział ;)
edytowałem bo zapomniałem się że tu jest tag polish
Co to kurwa w ogóle jest Metal Gear Survive?
Troszkę kultury.
I just upvoted You! (Reply "STOP" to stop automatic upvotes)
Ludzie to idioci i tyle.Nie prędko się to zmieni,ale filmy takie jak Twój mogą w tym pomóc.Pałkerson w górę :)
No i to są mądre słowa. No ale nie bo: "mamaaaa weś mu coś powiec bo on mnie obrasza!"
please help me as i am new here
Bardzo dobrze powiedziane. Prosty przykład: artysta wrzuca swoje single na YT regularnie przed premierą płyty oraz po premierze płyty, żeby ją wypromować, dodatkowo po premierze wrzuca wszystkie kawałki z płyty do odsłuchu za free (ewentualnie za obejrzenie reklamy na YT). Dopiero po przesłuchaniu singla czy odsłuchaniu płyty, kiedy uznasz że Ci się podoba idziesz do empiku czy wchodzisz na neta i kupujesz płytę. W ten sposób doceniasz jego pracę, podoba Ci się jego muzyka, chcesz mieć w swojej kolekcji jego krążek itp - nie musisz tego robić, możesz sobie dalej słuchać na YT z reklamą (albo wrzucić AdBlocka i mieć to w dupie).
Carrio bardzo dobrze mówi - to nie wydawcy są temu winni, gdyby ludzie tego nie kupowali w ciemno to by tego nie robili. Wydawca chce zarobić, a Ty chcesz pograć w dobrą grę. Jak gra jest słaba to jej po prostu nie kupuj.
Co racja to racja, że kupują w ciemno i potem wielki płacz, że wydał ponad 150 zeta.
ok
Ale im nie przegadasz
Dlaczego mam steem power około 0.75 VP 100% a mój upvote jest wart 0.003?
Tak to już działa,pewnie nie da się tego wytłumaczyć :)
steem power decyduje o tym ile jest wart twój głos, a im więcej głosujesz, tym bardziej twój głos (vote power) się rozwadnia. 1 oddany głos 100% regeneruje redukuje vote power o jakieś 2% i to się regeneruje w około 2,5h czyli jak oddasz w ciągu dnia 10 głosów 100%, to po 24h twój vote power znowu będzie zregenerowany na 100%
Jeżeli gra jest darmowa to ok mikroplatnosci ale jak kupuje grę w sklepie za nie małe pieniążki i widzę te mikroplatnosci to porażka
Dokładnie tak jak mówisz! :)
Jak jest hype w mediach na tytuł to ludzie lecą jak muchy do gówna. Nie patrzą, nie czytają nie myślą. Chcesz, kupujesz dodatki i bawisz sie w P2W. Nie to papa.
Diablo III na PC dalej wymaga bycia zalogowanym online, wcale tego nie zmienili. Na konsolach zdaje się od razu nie było tego przymusu.
Mikropłatności...
Super czapka.
Typowi fanboje. Nie dbają o produkt, a o markę. Metal Gear Survive nie jest w tym wypadku wyjątkiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Biedni ci gamingowi YouTuberzy, niczym minister Jarek Gowin tuż przed wypłatą. Nie stać ich na kupno sejwu, który kosztuje około 3 paczki papierosów. Chylę się nad ich losem.
Zarabiają taki hajs, kupują nowe gry kilka razy w miesiącu... WRÓĆ! Ci więksi dostają gry za darmo, tak zwane "promki", zapomniałem o tym [imbecyl], bo sami nie kupią. Chyba, że ukrócili ten proceder.
Gry już są robione głównie dla pieniędzy.
Authenticity BOT!
Great job! We found more similar posts, but your post is the 1st one posted.
Do not follow these links! If you have, reset your keys. Therosepatch was a victim of phishing. She has changed her keys but is struggling to get the comments edited.
Święte słowa! Ale spierdoliny i tak nie wytrzymają i będą kupować kurwa preordery na 5 lat wcześniej.
Wgl Karioner odnośnie d.tube jeżeli chodzi o filimki "dla siebie" jeżeli ktoś chciałby wrzucać tutaj filmiki które nie koniecznie muszą być jakoś mega quality i mieć milion viewsów to d/tube się nadaje czy lepiej zostać na YT ?
Na YouTube byłeś dobry, ale tu jesteś o wiele lepszy. Pozdrawiam.
dokladnie, narzekaja na slot za 10 dolarow, a potem sie czyta statystyki i okazuje sie ze 99% zarobkow deweloperow to mikropłatności ;) fuck logic
Dziwnie się ciebie ogląda. Ogólnie dziwnie się ogląda filmy na Dtubie. Nikt nie prosi o lajki. O subskrypcje. Jakoś tak mnie do tego twutube przyzwyczail że filmu tu wydają się jakby bez zakończenia. :)
A najgorsze, że przez takie osoby cierpi reszta, bo doprowadzą do zmiany rynku na gry online z mikropłatnościami. Coraz ciężej jest o jakąś dobrą produkcję.
Fajna czapka
A ludzie i tak będą płacić za niedopracowane tytuły bo przecież tyle czekali na tą grę. Dobrze, że nagłaśniasz ten problem i mam nadzieję, że więcej osób użyje mózgu i nie da sobie wcisnąć byle gówna i to jeszcze w kawałkach.
ty to zajebisty jesteś
Tak jak ktos nizej pisal. Gry w tych czasach kosztuja tyle ze pierw warto sprawdzic daną grę zanim sie za nia zapłaci.
fajna broda <3
Oczywista oczywistość :))
Carrioner jesteś kurwa kozak
Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu xD .
Siema carrioner, dzięki Tobie pojawiłem się tutaj :)
Youtube to gówno